نمایش دادن همه 18 نتیجه

آبیاری هوشمند نه تنها مناسب و مقرون‌به‌صرفه است، بلکه این کار یعنی آبیاری را به سادگی و آسانی ممکن می‌سازد. از طرفی با نزدیک شدن جمعیت کل جهان به 8 میلیارد، مشکل آب را به یک بحران جدی تبدیل می‌کند. بالغ بر 70 درصد آب مصرفی جهان، صرف آبیاری و کشاورزی می‌شود، پس تعجبی هم ندارد که میزان هدر رفتن آب در این زمینه از سایر موارد بیشتر باشد. به دلیل روشهای ناکارآمد آبیاری، نیمی از آبی که برای آبیاری صرف می کنیم تلف می‌شود. با سیستم آبیاری هوشمند می‌توان لطف بزرگی در حق جهان و دنیای خودمان انجام دهیم.
مطالعه ادامه راهنما

فروش سیستم آبیاری هوشمند

در این مقاله خواهید فهمید که چرا سیستم آبیاری هوشمند بسیار جذاب است. همچنین نگران هزینه‌ی آن نباشید چرا که این سیستم، پیچیده و پرهزینه نیست. نرخ بالای فروش سیستم آبیاری هوشمند نشان از آن است که این سیستم‌ها تا چه اندازه می‌تواند کاربردی و به‌صرفه باشند.

سیستم آبیاری هوشمند چیست؟

آبیاری هوشمند سیستمی است که آبیاری زمین مورد نظر را با توجه به نیاز آن زمانبندی می کند و به صورت خودکا، در زمان‌های مختلف زمین را آبیاری می‌کند.
برخلاف کنترلرهای آبیاری قدیمی که بر اساس برنامه‌ها و تایمهای از پیش تعیین شده عمل می‌کنند، سیستم آبیاری هوشمند آب و هوا، شرایط خاک، تبخیر و میزان آب مورد نیاز گیاه را می‌سنجند و به شکل خودکار زمانبندی آبیاری را برای شرایط حال حاضر محل تنظیم می‌کنند.
برای مثال، زمانی که دما افزایش بیابد یا میزان بارش کم شود، این سیستم‌های آبیاری هوشمند فاکتورهای مختص آن محل مانند نوع خاک را در نظر گرفته و تعداد دفعات و مدت آبیاری را تنظیم می‌کنند. شما می‌توانید همانطور که در منزل نشسته‌اید، زمین و فضای مورد نظر را با گوشی همراه هوشمند خود کنترل، آبیاری و کوددهی کنید.

سیستم آبیاری هوشمند چگونه کار می‌کند؟

در مجموعه سیستم آبیاری هوشمند ابزاری مانند سیستم آبیاری قطره‌ای، لوله آبیاری و اتصالات مورد نیاز وجود دارد. سیستم آبیاری هوشمند اطلاعات را از سنسورها جمع‌آوری می‌کند و دستورات از پیش تعیین‌شده را به عملگرها ارسال می‌کند که باعث می‌شود که آب‌پاش فعال یا غیرفعال شود.

این داده‌ها توسط سنسورهای رطوبتی جمع‌آوری می‌شوند. به این صورت که کاربر رطوبت و محدوده دمایی را تعریف می‌کند و هنگام ایجاد شرایط تعریف شده و رسیدن به آستانه، فعالیت شروع می‌شود.

وقتی می‌گوییم، هوشمند، یعنی کاملا هوشمند. یک نکته‌ی جالب دیگر در رابطه با این سیستم‌ها، تشخیص و هشدار جاری بودن یا نبودن آب، انسداد لوله‌ها و نشتی‌ آن‌ها می‌باشد و کاربر می‌تواند سیستم را به راحتی از طریق برنامه تلفن های هوشمند کنترل کند. با توجه به اطلاعات مربوط به آب و هوا و داده‌های سنسور، کنترل‌کننده می‌تواند تعیین کند که بهترین زمان آبیاری کی است و چه مقدار آب باید مصرف شود.

5 ویژگی اصلی سیستم آبیاری هوشمند

با خرید سیستم آبیاری هوشمند می‌توانید از مزایا و ویژگی‌های مهمی در جهت انجام آبیاری و امور کشاورزی بهره‌مند شوید که 5 ویژگی اصلی این سیستم‌ها به شرح زیر هستند.

کنترل از راه دور: یکی از بزرگترین ویژگی‌های سیستم‌های هوشمند نحوه کنترل آن می‌باشد که می‌تواند یک مزیت یا یک عیب تلقی شود. خوشبختانه نحوه‌ی کنترل در سیستم‌های آبیاری هوشمند به صورت ریموب کنترل یا کنترل از راه دور می‌باشد. این کنترل هم می‌تواند استفاده از کنترل‌های ریموت باشد یا نرم‌افزارهای موبایل.

تنظیم مقدار آبیاری بر اساس منطقه و نیاز گیاه: هر منطقه و هر گیاه به طور قطع به یک مقدار آب نیاز ندارند. شما می‌توانید از طریق این سیستم منطقه آبیاری برای هر محصول و هر گیاه را شخصی سازی کنید.

برنامه‌ریزی و زمانبندی آبیاری: این ویژگی یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این سیستم‌ها است. این سیستم دارای ساعت و تایمر داخلی است که به صورت دقیق، زمان و روزهای هفته را برای تنظیم زمان آبیاری اعمال می‌کند. شما می‌توانید انواع زمانبندی را برای آبیاری خودکار انتخاب کنید.

سیستم هشدار: هشدار در هر زمینه‌ای مفید و ضروری است. سیستم هشدار این کنترلرها می‌تواند زمان اتمام کار، خطاها و ایرادات و بسیاری دیگر از موارد را به شما هشدار دهد.

نصب ساده: نصب این سیستم نیاز به تخصص خاصی نداشته و هر فردی می تواند با کمترین هزینه آن را نصب و بهره برداری نماید.

مطمئنا به دلیل این ویژگی‌ها است که حالا فروش سیستم آبیاری هوشمند بسیار بالا است.

فروش سیستم آبیاری هوشمند

سناپالیز با هدف افزایش سطح کیفی کشاورزی در کشور به فروش انوع سیستم آبیاری هوشمند و سایر سیستم‌های کشاورزی می‌پردازد. شما می‌توانید در فروشگاه آنلاین سناپالیز از محصولات مختلف مورد استفاده در صنعت کشاورزی و به‌ویژه آبیاری و نگهداری محصول دیدن کنید و به ساده‌ترین صورت و در مطمئن‌ترین حالت آن را سفارش و خریداری نمایید.

فروش سیستم آبیاری هوشمند در سناپالیز نیز به صورت آنلاین انجام می‌شود که می‌توانید هم خودِ سیستم و هم آب‌پاش‌های هوشمند این سیستم را خریداری نمایید. آبپاش‌های سیستم آبیاری هوشمند نیز در 4 دسته‌ی آبپاش‌های SRM، آبپاش‌های PS، آبپاش‌های PGP و آبپاش‌های PGJ قابل خریداری و سفارش هستند که می‌توانید با سر زدن به صفحه‌ی هر محصول از ویژگی‌ها و مشخصات آن‌ها مطلع شوید.

سیستم آبیاری هوشمند

آبپاش PGP مدل Hunter

2,780,000 ریال2,970,000 ریال

سیستم آبیاری هوشمند

آبپاش اسپریر PS مدل Rain

750,000 ریال780,000 ریال

سیستم آبیاری هوشمند

پکیج کنترل آبیاری هوماک

27,600,000 ریال100,000,000 ریال

سیستم آبیاری هوشمند

شیر برقی مدل Hunter

6,435,000 ریال46,500,000 ریال

سیستم آبیاری هوشمند

شیر برقی مدل RN

8,150,000 ریال98,500,000 ریال

سیستم آبیاری هوشمند

کنترلر X-core مدل Hunter

17,820,000 ریال24,750,000 ریال
چت با پشتیبانی واتساپ سناپالیز
پیام به پشتیبانی واتساپ