نمایش 1–24 از 36 نتیجه

استفاده از انواع شیرآلات پلیمری از جمله شیرآلات پلی اتیلن در تاسیسات ساختمانی این روزها خیلی رایج شده است به طوری که دیگر کمتر شاهد شیرآلات قدیمی هستیم. به مرور و با توجه به ویژگی‌های این نوع شیرآلات در مقایسه با سایر مواد نظیر مقاومت به خوردگی، رسوب ناپذیری، وزن کم و حمل و نقل و نصب آسانتر کاربرد آن‌ها نیز توسعه بیشتری یافت. با این حال فروش شیرآلات پلیمری بسته به نوع و خواص ذاتی‌شان رو به افزایش است.

شیرآلات پلیمری

تجهیزات و شیرآلات آبرسانی که در زمان‌های قدیم استفاده می‌شد، اغلب از جنس مصالح فلزی ساخته شده بودند. این تجهیزات به مرور زمان دچار نشتی و در نهایت تخریب می‌شدند و خسارات زیادی وارد می کردند. برای رفع مشکلات سیستم‌های قدیمی، تجهیزات پلیمری جدید به بازار ارائه شدند که تمام مشکلات قبلی را رفع کردند. این متریال پلیمری به سرعت توانست در بازار تجهیزات آبرسانی پیشرفت کند و حالا به یکی از پرفروش‌ترین محصولات در این زمینه تبدیل شود.

پلاستیک‌ها از انواع پلیمرهای آلی می‌باشند که بر اساس رفتارشان در برابر حرارت به دو دسته کلی ترموپلاستیک و ترموست تقسیم می‌شوند. ترموپلاستیک‏‌ها در دمای محیط به شکل جامد بوده و با افزایش دما نرم و شکل‏ پذیر می‌شوند و برای تولید شیرآلات پلاستیکی پلی ‏پروپیلن، پی ‏وی‏ سی یا پلی ‏اتیلن کاربرد دارند.

خواص بسیار ویژه‌ای که پلیمر دارد موجب شده است از این ماده برای ساخت انواع و شیرآلات و اتصالات آب و فاضلاب مورد استفاده قرار گیرد. شیرآلاتی که از این مواد پلیمری ساخته می‌شوند، در برابر مواد شیمیایی، خوردگی، ترک خوردگی و شکست مقاومت بالایی دارند.

استفاده‌ی اصلی از شیرآلات پلیمری در شیرهای توپی و شیرهای گیت ولو هستند. به کاربردن پلیمر در این شیرآلات مزایای خاصی را به هر کدام بخشیده است. هر کدام از این شیرآلات مزایا منحصر به فرد دارند.

دلیل داشتن ویژگی‌های و خواص زیر فروش شیرآلات پلیمر بسیار بالا و استفاده از آن‌ها رایج می‌باشند. در زیر این خواص را مرور می‌کنیم.

ویژگی‌های شیرآلات پلیمری

استفاده از شیرآلات پلیمری مزیت‌های بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. به عنوان مثال در ادامه برخی از این مزیت‌ها را بیان خواهید کرد:

مقاومت در برابر خوردگی: شیرآلات پلاستیکی در مقابل اکثر مواد شیمیایی متداول خانگی و تعداد زیادی از موادی که ممکن است وارد سیستم فاضلابی بهداشتی شوند مقاوم هستند. دیواره‌های صاف شیرآلات پلیمر امان انتقال موثر و بهتر فاضلاب و آب را ممکن می‌سازد معمولا در این محصولات زنگ زدگی و خوردگی دیده نمی‌شود.

استفاده آسان: مواد شیرآلات پلیمری از مواد شیرآلات فلزی دیگر سبک‌تر است و بنابراین نیاز به تجهیزات استفاده کننده سنگین ندارد. مثلا اتصال و نصب آن‌ها ساده‌تر از روشی است که در مورد شیرآلات فلزی به کار می‌رود.

مقاوم در برابر ارتعاشات: شیرآلات پلیمری درمقابل ارتعاشات مختلف با توجه به استانداردهای مختلف ارائه شده مقاوم هستند و باتوجه به این دلیل آن‌ها می‌توانند لرزش‌های ناشی از زمین لرزه و یا ارتعاشات ناشی از کارکرد موتور را تحمل کنند.

عمرطولانی: حدود ربع قرن است که میلیون‌ها سیستم لوله کشی با شیرآلات پلیمری و کارایی خوب آن‌ها در حال اجرا است. به دلیل مقاومت بالا در برابر ترک خوردگی، ساییدگی، خوردگی، زنگ و … این شیرآلات از عمر طولانی مدت برخور دار هستند که می‌توانند یک گزینه مقرون به‌صرفه نیز باشند.

علاوه بر تمامی این موارد شیرآلات پلیمری به دلیل انعطاف بالا این قابلیت را دارند که زیر زمین نیز بتوان از آن‌ها استفاده کرد.

فروش شیرآلات پلیمری

سناپالیز با ارائه و فروش شیرآلات پلیمری نظیرِ شیرآلات توپی و شیرآلات گیت ولو و … به صورت آنلاین سعی دارد بهترین‌ها را با آسان‌تری روش در اختیار شما قرار دهد. به این صورت که شما بعد از انتخاب محصول مورد نظر خود و خرید آن محصول را در محل مورد نظرات تحویل خواهید گرفت.

همین حالا می‌توانید با مشاوران ما به صورت کاملا رایگان تماس گرفته و از تجربیات آن‌ها استفاده کنید. ما شما را در انتخاب بهترین محصول یاری خواهید کرد تا بتوانید با کمترین هزینه مناسب‌ترین محصول را انتخاب و خریداری نمایید.

چت با پشتیبانی واتساپ سناپالیز
پیام به پشتیبانی واتساپ