نمایش دادن همه 4 نتیجه

لوله های پلی اتیلن

نسل جدیدی از لوله‌ها هم اکنون برای انتقال مایعات و حتی گاز در صنایع مختلف به کار می‌رود که با نام لوله های پلی اتیلن یا به اختصار PE (HDPE) شناخته می‌شود. این لوله‌های انعطاف پذیر پلاستیکی در زمان حال جایگزین بسیار قدرتمند برای خطوط لوله‌های فولادی و بتنی قدیمی محسوب می‌شوند. این لوله‌ها از ترموپلاستیک (پلی اتلین با چگالی بالا) ساخته شده‌اند که عدم نفوذپذیری و پیوند مولکولی قوی از ویژگی‌های عمده‌ی آن‌ها است. به همین دلیل است در حال حاضر نرخ فروش لوله های پلی اتیلن بالا است. پیش از اینکه برای خرید این محصول اقدام کنید، پیشنهاد می‌کنیم، توضیحات نوشته در این بخش را مطالعه برفرمایید.
مطالعه ادامه راهنما

 کاربرد لوله‌های پلی اتیلن در سناپالیز

در حال حاضر لوله پلی اتیلن برای کابردهای متفاوتی نظیرِ لوله‌های آب، لوله‌کشی گاز، لوله‌های فاضلاب، خطوط لوله آتش، مجرای الکتریکی و ارتباطی و … در نظر گرفته می‌شوند. در ادامه با معرفی لوله‌های پلی اتیلن، ویژگی‌ها و فواید استفاده از آن را برمی‌شماریم.

لوله پلی اتیلن مقاوم و قابل اطمینان

این روزها فروش لوله های پلی اتیلن بسیار مرسوم شده و استفاده از آن‌ها کار لوله‌کشی در صنایع مختلف را آسان‌تر کرده است. لوله‌های HDPE به بیان ساده لوله‌هایی از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا هستند. دقیقا همین مواد است که خواص ویژه‌ای به این لوله‌ها می‌بخشد و باعث ایجاد مزایا و البته محبوبیت این لوله‌ها می‌شود.

در حال حاضر استفاده از پلی اتیلن برای سیستم های لوله کشی صنعتی و خطوط لوله ی گاز و آب بسیار گسترده شده است. یکی از مزایای عمده پلی اتیلن این است که تا دمای منفی چهل درجه سانتیگراد نیز خاصیت خود را حفظ می‌کند. همچنین لوله‌های پلی اتیلن در برابر سایش مقاوم بوده و استفاده از آن امروزه کاربردی تر از سایر مواد سخت همچون فلزات و فولاد شده است.

لوله‌های پلی اتیلن دارای مزیت‌های بسیاری در مقایسه با سایر لوله‌ها است. کیفیت بالا، قابلیت اطمینان بالا، حمل‌ونقل آسان به دلیل انعطاف بالا و وزن پایین و نصب سریع آسان فروش لوله های پلی اتیلن را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و بالا برده است.

ویژگی‌های لوله های پلی اتیلن

لوله‌های پلی اتیلن به دلیل دارا بودن برخی ویژگی‌ها منحصر به‌فرد در حال حاضر بیشتر از انواع مختلف لوله‌ها در کشاورزی و سایر صنایع قابل توجه بوده است. در ادامه با حفظ اصل کم گوی و گزیده گوی برخی از این ویژگی‌های این محصولات را به اختصار بیان می‌کنیم.

مقاومت بالا: به دلیل جنس مواد استفاده شده در این محصولات که چگالی بسیار بالایی دارند، مقاومت این لوله‌ها نیز تا حد امکان بالا می‌باشد. این لوله‌ها در در برابر ضربه، سایش و مواد شیمیایی به شدت مقاوم می‌باشند.

وزن پایین: نکته‌ی تعجب آور این است که این لوله‌ها در مقایسه با لوله‌های فولادی و بتنی بسیار سبک هستند و از این ویژگی می‌توان در امور حمل و نقل بهره برد.

اتصال پذیری راحت: لوله‌های پلی اتلین معمولا به صورت شاخه و کلاف تولید و عرضه می‌شوند. این یعنی اتصال پذیری و نصب آسان آن‌ها! از طرفی تنوع در نوع اتصالات می‌تواند یک مزیت بسیار بزرگ دیگر باشد که از این مجال برای گفتن آن استفاده می‌کنیم. ابعاد و اندازه اتصالات جوشی پلی اتیلن می‌تواند طبق سفارشات مشترب تولید گردد.

انعطاف پذیری بالا: لوله‌های ‌پلی اتیلن دارای شعاع خمش مناسب می‌باشد و این خاصیت باعث سهولت نصب لوله‌های پلی اتیلن و نیاز به کاربرد اتصالات کمتر می‌شود.

فروش لوله های پلی اتیلن در سناپالیز

فروش لوله های پلی اتیلن در سایت سناپالیز به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد که می‌تواند محصولات ما را در زیر مشاهده بفرمائید. همچنین این امکان برای شما فرآهم است که برای راهنمایی و مشاوره بیشتر با مشاوران سناپالیز تماس گرفته و به صورت رایگان از تجربیات و اصلاعات آن‌ها در مورد انتخاب بهترین محصول کمک بگیرید. ما بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت برای شما فرآهم کرده‌ایم.

لوله های پلی اتیلن

لوله ۱۶ میلیمتری

7,760,000 ریال11,990,000 ریال

لوله های پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن PE100 با SF1.25

36,964 ریال18,520,005 ریال

لوله های پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن PE80 با SF1.25

36,702 ریال18,520,005 ریال

لوله های پلی اتیلن

لوله قطره چکان دار نرمال

20,000 ریال52,320 ریال