نمایش دادن همه 5 نتیجه

حتما شما نیز تا به حال کلمه پلی استال را شنیده‌اید و می‌دانید که در زمینه‌های زیادی از این ماده باارزش و پرکاربرد بهره برده می‌شود. در این بخش قصد داریم که شما را با این ماده پرکاربرد بیشتر آشنا کرده و از کاربردهای آن در زمینه کشاورزی بخصوص اتصالات پلی استال، برایتان مطالبی را بیان کنیم. پس تا انتها با معرفی کاربردهای اتصالات پلی استال همراه ما باشید. سپس محصولات متنوع این بخش را مشاهده خواهید کرد و امکان مقایسه، بررسی و خرید آنلاین انواع اتصالات پلی استال را خواهید داشت.
مطالعه ادامه راهنما

اتصالات پلی استال

پلی استال از ترموپلاست‌های گرمانرم است که در پلاستیک‌های مهندسی استفاده می‌شود. رزین‎‌های پلی استال که به آن پلی اکسیل متیل نیز می‌گویند، در صنایع بسیار زیادی از جمله کشاورزی، حمل و نقل و ساختمان کاربرد زیادی دارد.

همچنین از این ماده باارزش و پرکاربرد در ساخت قطعات الکتریکی و الکترونیکی مثل سوئیچ‌ها، تلفن، ماشین‌های اداری، دکمه‌های صفحه کلید کامپیوتر و … نیز استفاده زیادی می‌شود.

چرا باید از اتصالات پلی استال استفاده کنیم؟

پلی استیل به دلیل ویژگی‌ها و نکات مثبت زیادی که دارد باعث شده تا کارایی زیادی نیز پیدا کند. برخی از مزایای پلی استیل که باعث شده تا در صنایع زیادی من جمله قیمت آبیاری صنعت کشاورزی از این ماده استفاده شود عبارتند از:

 • بالا بودن مقاومت سایشی در این نوع ماده
 • دارا بودن استحکام زیاد
 • زیاد بودن مقامت حرارتی پلی استال
 • دارا بودن خواص الکتریکی مناسب و قابل قبول
 • جذب رطوبت پایین
 • دارا بودن خواص الاستیسیته
 • پایین بودن ضریب اصطکاک
 • مقاوم بودن در مقابل مواد شیمیایی و سایر حلال‌ها
 • مقاومت زیاد در مقابل فشردگی و ضربه حتی در دمای پایین

یکی دیگر از ویزگی‌های مهم این ماده که باعث کارایی بیشتر آن شده، این است که حتی با سطوح فلزی نیز خوب کار می‌کند و بعد از گذشت مدتی خراب نمی‌شود.

کاربردهای پلی استال:

پلی استایل به دلیل نکات مثبتی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، در صنایع مختلفی به کار بسته می‌شود. یکی از مهم‌ترین صنایعی که از این ماده در آن زیاد استفاده می‌شود، صنعت کشاورزی و آبیاری است.

برخی از مهم‌ترین کاربردهای پلی استال عبارتند از:

 1.  تولید قطعات پمپ
 2.  تولید و ساخت هواکش
 3.  ساخت تسمه نقاله
 4.  صنایع نساجی
 5.  صنایع خودرو سازی
 6.  ساخت بست، نگهدارنده و خار
 7.  قطعات برف پاک کن
 8.  ساخت بوش‌های پلاستیکی بین بلبرینگ‌ها

انواع اتصالات پلی استال در سناپالیز:

در سناپالیز انواع بسیار مختلف و متنوعی از اتصالات پلی استال موجود است که در زیر به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

برخی از اتصالات پلی استال موجود در سناپالیز عبارتند از:

1- اتصالات بوشن تبدیلی پلی استال:

بوشن نوعی اتصال است که، هم به صورت مساوی و هم به صورت تبدیلی می‌باشد که در نوع تبدیلی آن یکسر دنده نر و یکسر دنده ماده دارد.

2- تبدیل دنده ای یکسر نر یکسر ماده پلی استال:

پلی استال از ترمو پلاست‌های گرمانرم است که در پلاستیک‌ های مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتصالات پلی استال، در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، حمل و نقل، ساختمان و… کاربردهای گسترده‌‌ای دارد.

3- اتصال درپوش پلی استال:

درپوش پلی استال رزوه ای جهت انسداد لوله ها و مسیر های دارای رزوه ماده کاربرد دارد.

4- اتصالات پلی استال مغزی:

مغزی‌ها معمولا برای تغییر رزوه ی ماده به رزوه نر مورد استفاده قرار می‌گیرند. فرض کنید شیر آبی که در سیستم تان نصب کرده اید دارای خروجی ماده است. از طرفی فیلتری که می‌خواهید به آن نصب کنید هم خروجی ماده دارد. برای صرفه جویی در هزینه، کافیست تا یک مغزی به سر شیر ببندید و سپس فبلتر را به آن متصل کنید.

امیدواریم مطالب بیان شده در این مقاله برای شما مفید بوه باشد. اگر قصد تهیه انواع اتصالات پلی استال را دارید حتما به فروشگاه ما یعنی سناپالیز مراجعه کرده و انواع مختلف اتصالات پلی استال را مشاهده کنید.

سناپالیز شرایطی را فراهم آورده تا بتوانید در صورت نیاز به صورت رایگان از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده با کارشناسان پاسخگو ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایید تا خرید مناسب و درستی داشته باشید.

شما می‌توانید انواع مختلف اتصالات دیگر مانند اتصالات چدنی و … را نیز از سناپالیز به صورت آنلاین خریداری کرده و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

چت با پشتیبانی واتساپ سناپالیز
پیام به پشتیبانی واتساپ