نمایش 1–24 از 54 نتیجه

صدها سال پیش زمانی که انسان چدن این آلیاژ جادویی را کشف کرد حتی تصورش را نیز نمی‌کرد که این آلیاژ در این حد پر کاربرد شده و در صنایع مختلف به کار گرفته شود. بله چدن آلیاژی است که در بیشتر صنایع دنیا به کار رفته و یکی از موادهای اولیه پر مصرف در دنیا است. یکی از مصارف چدن تولید شیرآلات چدنی است که بسیار نیز پر فروش هستند. شاید به این خاطر فروش شیرآلات چدنی بسیار زیاد است که چدن ویژگی‌ها بسیار منحصر به فردی دارد و مزیت‌های آن بسیار فراوان است. در این مقاله ما قصد داریم در مورد فروش شیرآلات چدنی مطالبی را بیان کنیم. شما نیز قبل از مراجعه به فروشگاه‌های فروش شیرآلات چدنی حتما این مطلب را به دقت مطالعه کنید چراکه این مطالب شما را در خریدی مناسب یاری خواهد کرد.
مطالعه ادامه راهنما

شیرآلات چدنی

چدن در واقع یک آلیاژ خاص از آهن و کربن است که کمی سیلیسیم نیز به آن اضافه شده است. صدها سال است که انسان از این آلیاژ جادویی برایساخت وسایل مختلف استفاده می‌کند. بیشتر وزن و حتی ترکیب این آلیاژ را آهن تشکیل می‌دهد و تنها در حدود 4 درصد از آن کربن و سیلیسیم است. به دلیل قابلیت‌ها و مزایای فراوان از این نوع آلیاز در تولید لوله و شیرآلات چدنی، ماشین‌ها، قطعات صنعت خودرو مانند سرسیلندر، بلوک سیلندر و جعبه دنده استفاده می‌کنند.

استفاده از شیراآلات و لوله‌های چدنی در ایران نیز بسیار مرسوم است و دقیقا به همین دلیل هم همیشه بازار فروش شیرآلات چدنی بسیار داغ است. دلیل این امر را همانگونه که گفتیم باید در ویژگی‌ها و مزایای این نوع شیرآلات جست و جو کنید. در ادامه ما قصد داریم برخی از ویژگی‌های شیرآلات چدنی را برای شما بیان کنیم. همراه ما باشید.

برخی از ویژگی‌های شیرآلات چدنی:

استفاده از شیرآلات چدنی مزیت‌های بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. به عنوان مثال در ادامه برخی از این مزیت‌ها را بیان خواهید کرد:

مقاومت بسیار بالا: همانگونه که بیان شدن چدن مآلیاژی بسیار مقاوم بوده و می‌تواند فشارهای زیاد آب را بدون هیچ سختی تحمل کند.مدت زمان استفاده از شیرآلات چدنی حدود 100 سال تخمین زده می‌شود.

دوستار محیط زیست: تقریبا می‌توان گفت که 100% محصولاتی که با چدن تولید می‌شودن قابل بازیافت هستند و به طبیعت هیچ آسیبی وارد نمی‌کنند.

هزینه خرید پایین: شیرآلات چدنی هزینه خرید پایین‌تری نسبت به دیگر شیرآلات دارند. همچنین به دلیل مدت زمان زیاد استفاده، شما تقریبا فقط مجبور هستید فقط یک بار برای خرید شیرآلات اقدام کنید که خود همین موضوع هم صرفه جویی در هزینه‌ها در دراز مدت محسوب می‌شود.

آماده مقابله با شرایط بد:  چدن به دلیل مقاومت بالا در شرایط بد عملکرد مناسبی خواهد داشت. به عنوان مثال در برابر شرایط نا پایدار خاک و همچنین تکان‌های شدید و فشار بالای آب بسیار.

نصب آسان: شیرآلات چدنی معمولا به صورت پیچی نصب می‌شودن که خود همین امر نصب آن را بسیار آسان کرده است.

علاوه بر تمامی این موارد شیرآلات چدنی این قابلیت را دارند که زیر زمین نیز بتوان از آن‌ها استفاده کرد. این‌ها فقط بخشی از میزت های شیرهای چدنی بودند. برای درک بهتر مزیت‌ها و همچنین آشنایی بیشتر با این نوع محصولات می‌توانید به صورت رایگان با مشاوران سناپالیز تمای بگیرید.

فروش شیرآلات چدنی در سناپالیز:

فروش شیرآلات چدنی سنا پالیز به صورت آنلاین انجام می‌شود. به این صورت که شما بعد از انتخاب شیرآلات مورد نظر خود و خرید آن، محصول را در محل مورد نظرتان تحویل خواهید گرفت.

سناپالیز انواع مختلفی از شیرآلات با کیفیت چدنی را برای شما کاربران عزیز فرآهم کرده است. به عنوان مثال:

  • شیر حوضچه دو سر فلنچ
  • شیر حوضچه با زانویی
  • شیر هیدروفیکسی
  • شیر خودکار دریچه ایی
  • شیرفلکه کشویی
  • و…

همین حالا می‌توانید با مشاوران ما به صورت کاملا رایگان تماس گرفته و از تجربیات آن‌ها استفاده کنید. ما شما را در انتخاب بهترین محصول یاری خواهید کرد تا بتوانید با کمترین هزینه مناسب‌ترین محصول را انتخاب و خریداری نمایید.

شیرآلات چدنی

شیر صافی PN16 شیرود

16,000,000 ریال92,600,000 ریال
چت با پشتیبانی واتساپ سناپالیز
پیام به پشتیبانی واتساپ