پک درمان سرماخوردگی

پک درمان سرماخوردگی - سناپالیز

این پک به بهبود و درمان سرماخوردگی کمک می کند.

لازم به ذکر است که پک دمنوش های نیوشا یک روش گیاهی برای درمان بیماری ها می باشد و به طور کل هیچ گیاهی به صورت عمد برای بدن ضرری نخواهد داشت، مگر این که فرد بیماری و حساسیت خاصی داشته باشد. لذا قبل از مصرف این پک ها حتما با پزشک خود مشورت نمایید و به موارد “منع مصرف” که روی سایت بارگذاری شده است توجه فرمایید.

عملکرد کلی پک سرماخوردگی نیوشا شامل موارد زیر می باشد:

  • بهبود سرماخوردگی و عفونت های گلو
  • ضد باکتری
  • ضد سرفه و خارش
  • نرم کننده مجاری تنفسی
  • هبود و درمان سرماخوردگی
  • پیشگیری و رفع حالت تهوع
  • بهبود تنگی نفس

پک درمان سرماخوردگی نیوشا شامل دمنوش های نعناع فلفلی، گل گاوزبان، بادرنجبویه، دارچین و زنجبیل می باشد.

عصاره نعناع فلفلی دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد ویروس در شرایط in vitro است. بررسی های انجام شده نشان می دهد، افزودن پودر برگ نعناع فلفلی به محیط کشت آگار، از رشد باکتری های سالمونلا، استافیلوکوک و ویبریو جلوگیری می کند. عصاره آبی برگ ها  نیز از فعالیت برخی ویروس ها از جمله ویروس تبخال در کشت سلولی جلوگیری می کند.

از خواص گل گاو زبان این است که، سینه را نرم می‌کند، تنگی نفس و درد گلو را تسکین می‌دهد.

اثرات آنتی اکسیدانی بادرنجبویه به سبب وجود ترکیبات فنلی از جمله رزمارینیک اسید در آن است. اثر آنتی اکسیدانی این ترکیبات چند برابر بیشتر از ویتامین C است. ترکیباتی مثل لینولئیک اسید، کارنوسیک اسید، اوروسولیک اسید هم در عصاره ی این گیاه هستند که خاصیت آنتی اکسیدانی دارند.

پژوهش ها نشان می دهد که دارچین غنی از پلی فنول و پروآنتوسیانیدین است. خواص ضد باکتریایی و ضد ویروسی عصاره دارچین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

بررسی ها نشان می دهد زنجبیل خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. جینجرول نوعی آنتی اکسیدان موجود در زنجبیل است که از سلول های HL-60 (رده سلولی که به عنوان معیار در ارزیابی ترکیبات مضر در سلول ها استفاده می شود) در برابر تنش اکسیداتیو محافظت می کند. روغن زنجبیل اثر محافظتی در برابر آسیب DNA ناشی از H2O2 دارد.جهت خرید این محصول کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با پشتیبانی واتساپ سناپالیز
پیام به پشتیبانی واتساپ